O nas

Studio Urody Gocławek powstało w 2000 roku w Warszawie i na dzień dzisiejszy, możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą wiernych i zadowolonych klientów. Staramy się, aby usługi przez nas oferowane w pełni zaspokajały indywidualne potrzeby każdego, kto nas odwiedzi.

Naturalną konsekwencją naszych działań jest to, że solidnie podchodzimy do każdego klienta, tak by mógł się odprężyć i zrelaksować, ale przede wszystkim poczuć się wyjątkowo atrakcyjnie po wyjściu z naszych gabinetów.

Oferujemy pełną gamę usług: kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało, stylizację, usługi fryzjerskie, masaże, przedłużanie rzęs, masaże lecznicze, makijaż i wizaż ślubny, depilacja laserowa, manicure, pedicure itp. Kompetentny i profesjonalny personel pozwoli Państwu zregenerować siły , upiększyć ciało w atmosferze pełnej życzliwości i pozytywnej energii.

Spełnimy oczekiwania pań, panów, a także dzieci. Na bieżąco śledzimy wszystkie światowe nowości, a po dokładnej analizie i konsultacjach z klientami najlepsze, najefektywniejsze z nich dołączymy do naszej oferty. Udzielamy także bezpłatnych porad kosmetycznych i fryzjerskich. Współpracujemy z renomowanymi firmami.

Uczestniczymy regularnie w krajowych targach kosmetyki profesjonalnej i w specjalistycznych szkoleniach. Nie spoczywamy na laurach, stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz poszerzamy ofertę zabiegów.